Pokoje Maria


Zapraszamy Państwa do pokoi gościnnych z całkowicie nowoczesnym wyposażeniem w  obiekcie usytuowanym w centrum miasta przy ulicy Zdrojowej. Oferujemy pokoje 2,3,4 osobowe w wysokim standardzie, każdy pokój z łazienką i balkonem oraz apartament dwupokojowy (pokój dzienny oraz sypialnia, 2 tv, łazienka i balkon) Wszystkie pokoje znajdują się na II piętrze (parter i I piętro - sklepy), wyposażone w nowe meble, TV-Sat oraz radio. Do dyspozycji Gości dostępny jest aneks kuchenny (lodówki, czajniki elektryczne, kuchenka elektryczna, kuchenka mikrofalowa), taras z huśtawką, duży ogród (stoły, ławki, huśtawka, grill, a dla dzieci piaskownica) oraz duży bezpłatny monitorowany parking przy obiekcie!

Na terenie obiektu bezpłatne WiFi.

(Doba zaczyna się o godz. 14:00 i kończy o godz 10:00 dnia następnego)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

REZERWACJA
 
Rezerwacje telefoniczne potwierdzane są zadatkiem. Termin pobytu określony w momencie wpłaty zadatku jest wiążący dla obu stron. W razie anulowania rezerwacji zadatek nie jest zwracany, można wykorzystać go w innym terminie do roku :)

Cena noclegu wynosi od 50 do 60 zł za osobę. Zależy ona od terminu i długości pobytu.

Cena pobytu nie zawiera opłaty klimatycznej. Wynosi ona 4zł/osoba za dobę. 

Czynności meldunkowo - formalne regulowane są w ciągu pierwszej doby pobytu.  W razie skrócenia pobytu pieniądze nie są zwracane.

 

Dane do przelewu:

JAN FILEWICZ

UL. SŁONE 50, 57-350 KUDOWA ZDRÓJ 

NR KONTA  BZWBK : 23 1090 2327 0000 0001 0839 3504

W TYTULE : REZERWACJA POBYTU NA NAZWISKO........... TERMIN POBYTU ...........

 

 

 


 

- Park Zdrojowy - Aqua Park "Wodny Świat" - Park linowy - Kaplica Czaszek - Ruchoma Szopka - Przejście graniczne Kudowa - Nachod - 12/km do tras narciarskich w Zieleńcu